Strona główna Pranie ekstrakcyjne

Technologia prania ekstrakcyjnego

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natrysku specjalnego środka czyszczącego na powierzchnię a następnie odessaniu go wraz z brudem. Pranie ekstrakcyjne przeprowadza się maszyną natryskowo-ssącą zwaną ekstraktorem.

 

Technologia prania ekstrakcyjnego odbywa się w dwóch fazach:

  • Rozpuszczenie brudu przy użyciu odpowiedniego środka – jego zadaniem jest oddzielenie brudu od czyszczonej powierzchni poprzez utworzenie zawiesiny brudu. Skuteczność rozpuszczenia brudu oprócz czynnika chemicznego uzależniona jest dodatkowo od takich czynników jak temperatura, działanie mechaniczne i czas.

Z powyższego opisu łatwo wyciągnąć wniosek, iż nie sposób dokładnie wyczyścić dywanu w warunkach domowych (przy użyciu szmatek, gąbek i szczoteczek) nie używając urządzeń wyspecjalizowanych do tego celu. Dodatkowo jest to czynność pracochłonna i z tych powodów najlepiej powierzyć ją nam. Piorąc domowymi sposobami tracisz: pieniądze na środki czyszczące i szczotki, dużo czasu i nerwów jak nie widać efektu. Zamawiając nasze usługi nie musisz w niczym pomagać możesz siedzieć i oglądać TV.

Kontakt

Piotr Grzegrzółka Pranie Extrakcyjne


Olsztyn, Ostróda, Olsztynek, Działdowo, Iława

+48 507-057-977

+48 798-351-252

 wodzyna66@wp.pl

NIP 7411965211
REGON 280389386

 

BEZPŁATNY
DOJAZD DO KLIENTA

U NAS ZAPŁACISZ KARTĄ

Napisz do nas

   
It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.